Among Us

Among Us

تاریخ انتشار:
۱۶ نوامبر ۲۰۱۸
پلتفرم:
--
نمره داده نشده
۸۵
متاکریتیک

Among Us

بهترین بازی ‌های مولتی پلیر رایگان | هفت + یک بازی تمام نشدنی

در گذشته تعطیلات نوروز شاید بهترین بهانه و فرصت برای انجام فعالیت‌های گروهی مختلف و متنوع بود. دید و بازدید‌های خانوادگی، مسافرت‌های جمعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر که با شیوع ویروس کرونا تقریبا از بین رفته و انسان‌ها را با سبک و سیاق جدیدی از زندگی آشنا کرده است. این روز‌ها به‌طور قطع فعالیت‌های [...

بازی Animal Crossing در صدر لیست پرطرفدارهای نینتندو سوییچ در ژاپن است

در میان بازی‌های پرطرفدار کنسول نینتندو، بازی Animal Crossing : New Horizons پرقدرت‌ترین است. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

ببینید: اخیرا تیزر‌های تبلیغاتی بازی Monster Hunter Rise در تلویزیون ژاپن پخش شده‌اند

شرکت Capcom با تبلیغ بازی Monster Hunter Rise در سال جدید یک قدم از سایر رقبا جلو افتاد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بهترین بازی های سال ۲۰۲۰ | انتخاب تحریریه جی تری از آثار برتر سال ۲۰۲۰ میلادی

در حالی که سال ۲۰۲۰، دوره‌ای دشوار و پر از حوادث تلخ بوده، اما تجارت در صنعت بازی‌های ویدیویی به‌شدت رونق گرفته است. بیشتر کسب و کارها و در کنار آن، استودیو‌های بازی‌سازی به جهت همه‌گیری ویروس کرونا هرکدام به شکلی درگیر این مشکل شدند و در نتیجه آن بسیاری از توسعه‌دهندگان مجبور به دورکاری […]...

بازی Among Us بیش‌ از آن‌چه که تصور کنید کاربر فعال دارد

شاید کمی عجیب به‌نظر برسد اما بازی Among Us یکی از پرطرفدارترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی است. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

ببینید: بازی Among Us برای نینتندو سوییچ عرضه شد

بازی Among Us برای نینتندو سوییچ عرضه شد. دارندگان این کنسول می‌توانند این بازی را با قیمت ۵ دلار تهیه کنند. در ادامه با جی تری همراه باشید.

ببینید: تریلر نقشه جدید بازی Among Us منتشر شد

طی مراسم The Game awards 2020، تریلری از نقشه جدید بازی Among Us منتشر شد که لذت بازی را به سطح بالایی می‌برد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Among Us به‌زودی دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد

بازی Among Us به‌زودی دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. شرکت InnerSloth سازنده بازی Among Us آپدیت بزرگی را برای این بازی در نظر گرفته است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Among Us در توییتر خود از توسعه نقشه‌ جدید این بازی خبر داد

تیم توسعه‌دهندگان بازی Among Us با وجود محبوبیت فعلی این بازی همچنان تلاش می‌کنند تا طرفداران مجذوب بازی بمانند. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.
--
نمره داده نشده
۸۵
متاکریتیک
تعدادی فضانورد در سفینه‌ای هستند و برای موفقیت اعضای سفینه (Crewmate) انجام تعدادی عملیات(Task) ضروری است. در این میان یک یا دو نفر از اعضا به‌عنوان خرابکار (Imposter) مامور می‌شوند تا جلوی موفقیت بقیه اعضا را بگیرند.
تاریخ انتشار:
۱۶ نوامبر ۲۰۱۸
پلتفرم:
توسعه دهنده:
lightbox