Assassins Creed Valhalla

تاریخ انتشار:
۱۰ نوامبر ۲۰۲۰
۶.۵
قابل قبول
۸۵
متاکریتیک

Assassins Creed Valhalla

نقد و بررسی بازی Assassins Creed Valhalla | آبروی از دست رفته وایکینگ‌ها

بازی اساسینز کرید والهالا مانند دو قسمت قبلی خود یک اکشن/ادونچر مخفی‌کاری است که اساسا در برحه زمانی از تاریخ رخ می‌دهد که در مورد استعمار است، اما از درک مفهوم این مساله عاجز مانده است. در کنار این مشکل که هسته اصلی ایرادات بازی را تشکیل می‌دهد، Valhalla «بیش از حد» است. این «بیش […]...

کارگردان بازی Assassins Creed Valhalla روی یک پروژه معرفی‌نشده کار می‌کند

آقای اریک باپتیزات، کارگردان بازی Assassins Creed Valhalla که در ماه آوریل سال جاری میلادی به استودیو EA Motive پیوسته بود، در حال کار ساخت یک پروژه جدید است. این بازی هنوز نام و عنوان مشخصی ندارد. با این حال طبق شایعات منتشر شده عده‌ای باور دارند که استودیو EA Motive قصد دارد روی یک […]...

کنفرانس E3 | ببینید: تریلر دی ال سی جدید بازی Assassins Creed Valhalla رونمایی شد

روز شنبه ۱۲ ژوئن در مراسم E3 از دی ال سی بازی Assassins Creed Valhalla رونمایی شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla | ده ترفند حرفه‌ای برای اینکه مانند یک وایکینگ مبارزه کنید

بازی Assassins Creed Valhalla جدیدترین قسمت از فرنچایزی با تاریخچه‌ای بلند از استودیو بازی‌سازی یوبی سافت است که این بار سرنوشت یک مبارز وایکینگ را به تصویر می‌کشد. اگر قبلا یکی از بازی‌های خانواده AC را تجربه کرده باشید (مخصوصا این چندتای اخیر)، می‌دانید که قضیه چیست. کاوش مناطق جدید، از بین بردن م...

سرپرست کانسپت آرت ناتی داگ: این طراحی من به پروژه جدیدی اشاره ندارد

اخیرا کانسپت آرتی از سرپرست کانسپت آرت ناتی داگ در فصای مجازی پخش شده که شایعاتی به‌همراه آورده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

لیست پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته کریسمس در انگلیس منتشر شد

به‌تازگی Games Industry لیستی از پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته آخر ۲۰۲۰ در انگلیس تهیه کرده که بازی فیفا ۲۱ صدرنشین آن است. درادامه با جی تری همراه باشید.

تخفیف‌های سالانه PlayStation امروز در سرویس PSN آغاز شد

چند ساعت قبل تخفیف‌های مخصوص تعطیلات زمستانی در سرویس PSN در دسترس کاربران PlayStation قرار گرفت. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

به روزرسانی جدید بازی Assassins Creed Valhalla منتشر شد

به روزرسانی جدید بازی Assassins Creed Valhalla توسط تیم توسعه بازی برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

رکورد فروش فرانچایز Assassins Creed در هفته اول توسط آخرین نسخه این سری شکسته شد

طبق گزارش جدید یوبیسافت، رکورد فروش فرانچایز Assassins Creed در هفته اول توسط آخرین نسخه این سری یعنی Valhalla شکسته شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بخش اچیومنت بازی Assassins Creed Valhalla در رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

پس از برخی اظهارات متناقض و گیج کننده، کمپانی Ubisoft تأیید کرد که بخش اچیومنت بازی Assassins Creed Valhalla در رایانه‌های شخصی با تاخیر مواجه شده است. در ادامه با جی تری همراه باشید....
۶.۵
قابل قبول
۸۵
متاکریتیک
در سال 873 پس از میلاد، جنگ در منطقه اسکاندیناوی در اوج به سر میبرد. Eivor و برادرش Sigurd قبیله خود را به سمت زمین های جدید در ناحیه Anglo-Saxon کشور انگلستان هدایت کردند. این حملات بخش کوچکی از حملات همگانی وایکینگ ها به سرتاسر اروپا است. بازی شما را در نقش Eivor قرار می‌دهد، که همانند نسخه قبلی میتوانید بین شخصیت مذکر و مونث انتخاب کنید، تا با کمک همرزمان خود انگلستان را فتح کنید و به پیروزی برسید.
تاریخ انتشار:
۱۰ نوامبر ۲۰۲۰
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox
lightbox