Assassins Creed Valhalla

Assassins Creed Valhalla

تاریخ انتشار:
۱۰ نوامبر ۲۰۲۰
--
نمره داده نشده
۸۵
متاکریتیک

Assassins Creed Valhalla

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla | ده ترفند حرفه‌ای برای اینکه مانند یک وایکینگ مبارزه کنید

بازی Assassins Creed Valhalla جدیدترین قسمت از فرنچایزی با تاریخچه‌ای بلند از استودیو بازی‌سازی یوبی سافت است که این بار سرنوشت یک مبارز وایکینگ را به تصویر می‌کشد. اگر قبلا یکی از بازی‌های خانواده AC را تجربه کرده باشید (مخصوصا این چندتای اخیر)، می‌دانید که قضیه چیست. کاوش مناطق جدید، از بین بردن م...

سرپرست کانسپت آرت ناتی داگ: این طراحی من به پروژه جدیدی اشاره ندارد

اخیرا کانسپت آرتی از سرپرست کانسپت آرت ناتی داگ در فصای مجازی پخش شده که شایعاتی به‌همراه آورده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

لیست پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته کریسمس در انگلیس منتشر شد

به‌تازگی Games Industry لیستی از پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته آخر ۲۰۲۰ در انگلیس تهیه کرده که بازی فیفا ۲۱ صدرنشین آن است. درادامه با جی تری همراه باشید.

تخفیف‌های سالانه PlayStation امروز در سرویس PSN آغاز شد

چند ساعت قبل تخفیف‌های مخصوص تعطیلات زمستانی در سرویس PSN در دسترس کاربران PlayStation قرار گرفت. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

به روزرسانی جدید بازی Assassins Creed Valhalla منتشر شد

به روزرسانی جدید بازی Assassins Creed Valhalla توسط تیم توسعه بازی برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

رکورد فروش فرانچایز Assassins Creed در هفته اول توسط آخرین نسخه این سری شکسته شد

طبق گزارش جدید یوبیسافت، رکورد فروش فرانچایز Assassins Creed در هفته اول توسط آخرین نسخه این سری یعنی Valhalla شکسته شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بخش اچیومنت بازی Assassins Creed Valhalla در رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

پس از برخی اظهارات متناقض و گیج کننده، کمپانی Ubisoft تأیید کرد که بخش اچیومنت بازی Assassins Creed Valhalla در رایانه‌های شخصی با تاخیر مواجه شده است. در ادامه با جی تری همراه باشید....

مراحل توسعه بازی Assassins Creed Valhalla به پایان رسید

طبق گفته و تایید رسمی شرکت بازی‌سازی فرانسوی یوبی‌سافت، مراحل ساخت و توسعه بازی Assassins Creed Valhalla به پایان رسیده و این اثر گلد شده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

مشخصات مورد نیاز بازی Assassins Creed Valhalla برای اجرا روی PC اعلام شد

مشخصات مورد نیاز بازی Assassins Creed Valhalla جهت اجرا شدن با کیفیت‌های متفاوت ۱۰۸۰p، ۲K و ۴K روی رایانه‌های شخصی اعلام شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.
--
نمره داده نشده
۸۵
متاکریتیک
در سال 873 پس از میلاد، جنگ در منطقه اسکاندیناوی در اوج به سر میبرد. Eivor و برادرش Sigurd قبیله خود را به سمت زمین های جدید در ناحیه Anglo-Saxon کشور انگلستان هدایت کردند. این حملات بخش کوچکی از حملات همگانی وایکینگ ها به سرتاسر اروپا است. بازی شما را در نقش Eivor قرار می‌دهد، که همانند نسخه قبلی میتوانید بین شخصیت مذکر و مونث انتخاب کنید، تا با کمک همرزمان خود انگلستان را فتح کنید و به پیروزی برسید.
تاریخ انتشار:
۱۰ نوامبر ۲۰۲۰
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox