Call of Duty Black Ops Cold War

ببینید: از محتوای فصل ۲ بازی Call of Duty Black Ops Cold War رونمایی شد

روز گذشته تریلر فصل ۲ بازی Call of Duty Black Ops Cold War منتشر شد. تریلری که ثانیه به ثانیه‌اش مملو از اطلاعات و محتوای جدید بود. در ادامه با جی تری همراه باشید.

شرکت بازی‌سازی اکتیویژن همچنان با بازی Call of Duty یکه‌تازی می‌کند

طبق گزارشی معلوم شد که عناوین مختلف بازی‌ Call of Duty بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سال گذشته داشته است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War رتبه یک فروش در کشور آمریکا را کسب کرد

بازی Call of Duty Black Ops Cold War با حال و هوای دوران جنگ سرد خود، موفق به کسب رتبه اول فروش کشور آمریکا شد. این بازی از لحاظ کسب نمره نسبت به نسخه‌ی قبلی کمی ضعیف‌تر عمل کرد. با این حال آمار فروش فو‌ق‌العاده‌ای را از خود به جای گذاشت و موفقیت عظیمی را […]...

آپدیت جدید Call of Duty Black Ops Cold War در هفته آینده منتشر خواهد شد

آپدیت جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War محتویات جدیدی به این عنوان اضافه خواهد کرد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

لیست پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته کریسمس در انگلیس منتشر شد

به‌تازگی Games Industry لیستی از پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته آخر ۲۰۲۰ در انگلیس تهیه کرده که بازی فیفا ۲۱ صدرنشین آن است. درادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بهترین فروش ماه نوامبر را در ایالات متحده داشته است

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War نه‌تنها در ماه نوامبر پرفروش‌ترین بازی در ایلات متحده بوده، بلکه عنوان پرفروش ترین بازی سال ۲۰۲۰ را هم تسخیر کرده است. در ادامه با جی تری همراه باشید....

ببینید: نقشه جدید بازی Call of Duty Warzone در Game Awards فاش شد

در طول برگزاری مراسم Game Awards 2020 ، نقشه Rebirth Island برای بازی Call of Duty Warzone به کاربران معرفی شد. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

بازی Call of Duty توانسته در یک سال ۳ میلیارد دلار درآمد کسب کند

بازی Call of Duty Warzone به تنهایی بیش از ۸۵ میلیون و این سری در این دوره یک‌ساله بیش از ۲۰۰ میلیون مخاطب جذب کرده ‌است. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

ببینید: لانچ تریلر بازی Call Of Duty Black Ops Cold War منتشر شد

شرکت بازی‌سازی Treyarch به‌تازگی اقدام به انتشار لانچ تریلر بازی Call Of Duty Black Ops Cold War کرده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

ببینید: بخش زامبی بازی Call Of Duty Black Ops Cold War در انحصار زمانی پلی استیشن است

طبق گزارشات اخیر، بخش زامبی بازی Call Of Duty Black Ops Cold War تا ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ در انحصار زمانی پلی استیشن ۴ و ۵ خواهد بود. در ادامه با جی تری همراه باشید.
۸
خوب
۷۸
متاکریتیک
داستان بازی در اوایل دهه 1980، زمان وقوع جنگ سرد میان آمریکا و شوروی، روایت می‌شود. داستان از جایی شروع می‌شود که مامور سازمان سیا آمریکا راسل اَدلِر به دنبال یک جاسوس شوروی به نام پرسیوس است، کسی که ماموریتش زمین زدن آمریکا و به هم زدن بالانس این جنگ به نفع شوروی است. در همین بین رئیس جمهور وقت آمریکا، رونالد ریگان، دستور مستقیم ماموریت پیدا کردن و از بردن پرسیوس را می‌دهد. راسل ادلر نیز به همراه نیرو های ویژه SAD/SOG یعنی ماموران ویژه الکس میسون و فرانک وودز و جیسون هادسون راهی این ماموریت خطرناک می‌شود.
تاریخ انتشار:
۱۳ نوامبر ۲۰۲۰
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox