Cyberpunk 2077

تاریخ انتشار:
۱۰ دسامبر ۲۰۲۰
۸.۵
خوب
۸۵
متاکریتیک

Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 روی فروشگاه پلی استیشن در دسترس قرار گرفت

بالاخره و پس از مدت‌ها که بازی Cyberpunk 2077 از دسترس کاربران پلی استیشن خارج شده بود، باری دیگر به فروشگاه این کنسول بازگشت. در ادامه خبر با جی تری همراه باشید.

کنفرانس E3 | ببینید : تریلر جدید بازی The Ascent تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند

در نمایشگاه مایکروسافت تریلر جدید بازی The Ascent به نمایش گذاشته شد. در ادامه خبر با جی تری همراه باشید.

شخصیت های تاثیرگذار بازی های ویدیویی | ۱۵ افسانه‌ که قصد بازنشستگی ندارند

گاهی نقش یک فرد خاص، به‌قدری مهم است که می‌تواند موفقیت یک بازی را تا حدود زیادی رقم بزند. کسانی که دروازه‌های جدیدی از بازی‌های ویدیویی را بر گیمر‌های جهان می‌گشایند. در ادامه با جی تری همراه باشید تا به معرفی شخصیت های تاثیرگذار بازی های ویدیویی بپردازیم....

آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ از مادسازها کمک می گیرد

بدون شک ویچر ۳ یکی از بهترین آثار منتشر شده در نسل هشتم بوده است. حال به‌تازگی اخبار جدیدی از آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ منتشر شده است. در ادامه خبر با جی ‌تری همراه باشید.

اعضای هیئت مدیره استودیو سی دی پراجکت رد پاداشی عظیم دریافت خواهند کرد

براساس گزارشی منتشر شده از وبسایت بلومبرگ اعضای هیئت مدیره استودیو سی در پراجکت رد پاداش نجومی دریافت خواهند کرد. در جی تری بخوانید.

ویژگی های ژانر نقش آفرینی و پرسش‌هایی که پاسخ ندارند | آنچه هست و آنچه باید باشد

در این مقاله قصد داریم تا مهم‌ترین ویژگی های ژانر نقش آفرینی را برشماریم و آنچه که یک بازی RPG باید باشد را نیز شرح دهیم. با جی تری همراه باشید.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ پس از بازپرداخت همچنان در لیست بازی‌های برخی گیمرها مشاهده می‌شود

پس از بازپرداخت‌های فراوان نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ ، این عنوان همچنان توسط گیمرهای سرتاسر جهان تجربه می‌شود. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی The Last of Us Part 2 در کسب جوایز GOTY رکورد شکنی کرد

به‌تازگی بازی The Last of Us Part 2 ساخته ناتی داگ رکورد جدیدی در کسب جوایز بازی برتر سال ثبت کرده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

نسخه دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 حدود ۱۰.۲ میلیون فروخته شده است

طبق گزارشات SuperDate، فروش نسخه دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 در ماه دسامبر ۲۰۲۰ رقمی قابل توجهی بوده است. در جی تری بخوانید.

آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 بسیاری از مشکلات فنی آن را برطرف کرد

به‌تازگی سی دی پراجکت رد آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کرده است که بسیاری از مشکلات فنی آن را رفع می‌کند. در جی تری بخوانید.
lightbox
lightbox