Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

تاریخ انتشار:
۱۰ دسامبر ۲۰۲۰
۸.۵
خوب
۸۵
متاکریتیک

Cyberpunk 2077

آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ از مادسازها کمک می گیرد

بدون شک ویچر ۳ یکی از بهترین آثار منتشر شده در نسل هشتم بوده است. حال به‌تازگی اخبار جدیدی از آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ منتشر شده است. در ادامه خبر با جی ‌تری همراه باشید.

اعضای هیئت مدیره استودیو سی دی پراجکت رد پاداشی عظیم دریافت خواهند کرد

براساس گزارشی منتشر شده از وبسایت بلومبرگ اعضای هیئت مدیره استودیو سی در پراجکت رد پاداش نجومی دریافت خواهند کرد. در جی تری بخوانید.

ویژگی های ژانر نقش آفرینی و پرسش‌هایی که پاسخ ندارند | آنچه هست و آنچه باید باشد

در این مقاله قصد داریم تا مهم‌ترین ویژگی های ژانر نقش آفرینی را برشماریم و آنچه که یک بازی RPG باید باشد را نیز شرح دهیم. با جی تری همراه باشید.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ پس از بازپرداخت همچنان در لیست بازی‌های برخی گیمرها مشاهده می‌شود

پس از بازپرداخت‌های فراوان نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ ، این عنوان همچنان توسط گیمرهای سرتاسر جهان تجربه می‌شود. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی The Last of Us Part 2 در کسب جوایز GOTY رکورد شکنی کرد

به‌تازگی بازی The Last of Us Part 2 ساخته ناتی داگ رکورد جدیدی در کسب جوایز بازی برتر سال ثبت کرده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

نسخه دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 حدود ۱۰.۲ میلیون فروخته شده است

طبق گزارشات SuperDate، فروش نسخه دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 در ماه دسامبر ۲۰۲۰ رقمی قابل توجهی بوده است. در جی تری بخوانید.

آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 بسیاری از مشکلات فنی آن را برطرف کرد

به‌تازگی سی دی پراجکت رد آپدیت جدید بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کرده است که بسیاری از مشکلات فنی آن را رفع می‌کند. در جی تری بخوانید.

شایعه: سریالی با محوریت فرنچایز Elder Scrolls توسط Netflix در دست ساخت است

چندی پیش خبری غیر رسمی منبی بر ساخت سریالی لایو اکشن از فرنچایز محبوب Elder Scrolls توسط Netflix در فضای مجازی متشر شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

تیم توسعه به پرونده‌های قضایی بازی Cyberpunk 2077 واکنش نشان داد

هفته گذشته، استودیو CD Projekt RED در پی مشکلات متعدد و بی‌شمار بازی Cyberpunk 2077 در روز عرضه، با دو پرونده قضایی بزرگ مورد اصابت قرار گرفت، آن هم با این ادعا که توسعه‌دهنده با اظهاراتی نادرست و گمراه کننده بازی را به بازار عرضه کرده و منجر به ضرر سرمایه گذاران این شرکت شده […]...

لیست پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته کریسمس در انگلیس منتشر شد

به‌تازگی Games Industry لیستی از پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته آخر ۲۰۲۰ در انگلیس تهیه کرده که بازی فیفا ۲۱ صدرنشین آن است. درادامه با جی تری همراه باشید.
lightbox