Demons Souls Remake

تاریخ انتشار:
۱۹ نوامبر ۲۰۲۰
پلتفرم:
--
نمره داده نشده
۹۱
متاکریتیک

Demons Souls Remake

تهیه‌کننده بازی‌های Demons Souls و Bloodborne از استودیوی Sony جدا شد

متاسفانه در ژاپن، استودیوی Sony به از دست دادن ستاره‌های خلاق و توانمند خود ادامه می‌دهد. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

ببینید: تریلر جدید بازی Demons Souls Remake نمرات بالای آن را نشان می‌دهد

اخیرا اکانت یوتیوب پلی استیشن تریلر جدید بازی Demons Souls Remake را منتشر کرده است که در آن شاهد نمرات این اثر ارزشمند و چالش برانگیز هستیم. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Demons Souls اولین آپدیت خود را برای رفع مشکل ناپایداری دریافت کرد

شرکت Bluepoints Games همراه با انتشار اولین آپدیت بازی Demons Souls ، اعلام کرد که اصلاحات دیگری نیز می‌تواند وجود داشته باشد. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن از ۱۱۸ هزار دستگاه گذشت

۱طبق گزارشات جدید Famitsu، فروش پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در ژاپن مشخص شد. درادامه با جی تری همراه باشید.

در بازی Demons Souls دری مرموز وجود دارد که هیچ کس موفق به فتح آن نشده است

در بازی Demons souls دری مرموز وجود دارد که هیچ‌کس موفق به فتح آن نشده است گیمرها تقریبا تمام چالش‌های Demons Souls  را پشت سر گذاشته‌اند با این حال دری در این بازی وجود دارد که تا‌کنون گشوده نشده است. در ادامه با جی تری همراه باشید....

ببینید: لانچ تریلر Demons Souls Remake منتشر شد

اخیرا سونی در صفحه شخصی یوتیوب خود لانچ تریلر Demons Souls Remake را به‌نمایش گذاشته است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

آپدیت بازی Demons Souls remake به‌زودی منتشر خواهد شد

به‌تازگی اعلام شده است که آپدیت بزرگی برای بازی Demons Souls remake منتشر خواهد شد. در ادامه با جی ‌تری همراه باشید.

در رویداد PS5 Showcase چه گذشت | تحریریه‌ جی‌تری درباره‌ی مراسم سونی چه می‌گویند

هفته گذشته بود که کمپانی سونی در طی یک رویداد اینترنتی اطلاعات فراوانی را در خصوص کنسول نسل بعدی خود ارائه داد. رونمایی از عناوین جدید و نماش تریلرهایی از بازی‌های از قبل معرفی شده و از همه مهم‌تر، قیمت کنسول پلی استیشن ۵، مهم‌ترین اتفاقات رویداد PS5 Showcase بود. در ادامه همراه ما باشید […]...
lightbox
lightbox