Fall Guys Ultimate Knockout

Fall Guys Ultimate Knockout

تاریخ انتشار:
۴ آگوست ۲۰۲۰
پلتفرم:
۸.۵
بسیار خوب
۸۰
متاکریتیک

Fall Guys Ultimate Knockout

عرضه بازی Fall Guys برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و ایکس باکس با تاخیر مواجه شد

استودیو Mediatonic انتشار نسخه ایکس باکس و نینتندو سوییچ بازی Fall Guys را به تاخیر انداخت. در ادامه با جی تری همراه باشید.

فصل سوم بازی Fall Guys :Ultimate Knockout محتوای جدیدی خواهد داشت

اضافه شدن ۷ مرحله و بیش از ۳۰ پوشش (Skin) جدید، گوشه‌ای از موارد فصل جدید بازی Fall Guys خواهد بود. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

ببینید: تریلر مراحل و اسکین‌های فصل سوم بازی Fall Guys منتشر شد

از مراحل و اسکین‌های فصل سوم بازی Fall Guys طی تریلری جدید در مراسم The Game Awards 2020 رونمایی شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

فصل سوم بازی Fall Guys چهار لباس زمستانی جدید خواهد داشت

فصل سوم بازی Fall Guys چهار لباس زمستانی جدید خواهد داشت و گیمر‌ها را به یک سرزمین ناشناخته و اسرار‌آمیز می‌برد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

فصل سوم بازی Fall Guys در مراسم گیم آواردز امسال رونمایی خواهد شد

طبق گفته سران استودیو بازی‌سازی Mediatonic، هفته‌ی آینده از فصل سوم بازی Fall Guys در مراسم گیم آواردز رونمایی خواهد شد. در این فصل ما شاهد حضور پنگوئن‌های بامزه همراه با اسم‌های عجیب ‌و رنگ‌های زمستانی کریسمس خواهیم بود. در ادامه با جی تری همراه باشید....

فصل سوم بازی Fall Guys با تم زمستانی منتشر خواهد شد

فصل سوم بازی Fall Guys با تم زمستانی منتشر خواهد شد فصل جدید بازی Fall Guys  با تم جدیدی در اوایل ماه دسامبر همراه با بازی Among Us بروزرسانی خواهد شد. در ادامه با جی تری همراه باشید....

فروش بازی Fall Guys به بیش از ۱۰ میلیون نسخه در استیم رسید

طبق گزارشی که توسط کمپانی Unity داده شد فروش بازی Fall Guys تا به الان به ۱۰ میلیون نسخه در استیم رسیده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

فصل دوم بازی Fall Guys از تاریخ ۸ اکتبر در دسترس خواهد بود

فصل دوم بازی Fall Guys از پنجشنبه همین هفته یعنی ۸ اکتبر (۱۷ مهر) در دسترس خواهد بود. در ادامه با جی تری همراه باشید.
۸.۵
بسیار خوب
۸۰
متاکریتیک
Fall Guys Ultimate Knockout یک بازی بتل رویال پلتفرمر 60 نفره است که توسط استودیو خلاق Mediatonic ساخته و توسط کمپانی Devolver Digital منتشر شده است. فال گایز جذابیت های خاص خودش را دارد و بازی بسیار خلاقانه و پرطرفداری است. به طوری که عنوان بیشترین بازی دانلود شده سرویس PS Plus سونی را کسب کرده است. فال گایز نقد های مثبت زیادی را از جانب منتقدین دریافت کرد و همین موضوع به استقبال بی نظیر از این بازی کمک شایانی کرد.
تاریخ انتشار:
۴ آگوست ۲۰۲۰
پلتفرم:
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox