FIFA 21

FIFA 21

تاریخ انتشار:
۶ آپریل ۲۰۲۰
--
نمره داده نشده
۷۷
متاکریتیک

FIFA 21

بازی FIFA 21 به زودی به سرویس EA Play و Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

مشترکین EA Play و Xbox Game Pass به زودی به‌صورت رایگان و برای همیشه به بازی FIFA 21 دسترسی خواهند داشت. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Animal Crossing New Horizons رتبه نخست جدول فروش انگلیس را کسب کرد

جدول فروش بازی‌های این هفته انگلیس منتشر شد اما بازی Outriders در آن جایی نداشت با این حال بازی Animal Crossing New Horizons در صدر جدول قرار گرفت. در ادامه با جی تری همراه باشید.

پلی استیشن ۵ بعد از کنسول نینتندو سوییچ به دومین کنسول پرفروش انگلستان تبدیل شد

بر اساس گزارشی رسمی، کنسول پلی استیشن ۵ بعد از نینتندو سوییچ به دومین کنسول پرفروش انگلستان تبدیل شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

مدیر سابق EA Sports مقایسه حالت آلتیمیت تیم بازی FIFA با قمار را رد می‌کند

آقای Peter Moore، مدیر سابق EA Sports، بخش آلتیمیت تیم بازی FIFA و قمار را قابل مقایسه با یکدیگر نمی‌داند. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Call of Duty Modern Warfare بیشتر از FIFA و GTA V فروش داشته است

طبق گزارش منتشر شده، بازی Call of Duty Modern Warfare بیشتر از عناوین محبوب و پردرآمد FIFA و GTA V فروش داشته است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

لیست پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته کریسمس در انگلیس منتشر شد

به‌تازگی Games Industry لیستی از پرفروش‌ترین بازی ‌های هفته آخر ۲۰۲۰ در انگلیس تهیه کرده که بازی فیفا ۲۱ صدرنشین آن است. درادامه با جی تری همراه باشید.

لیست پر فروش‌ترین بازی های انگلستان در بخش فروش دیجیتالی نکات جالبی همراه دارد

نسبت به سال قبل، جمعه سیاه در تعیین پر فروش‌ترین بازی های انگلستان تاثیر بسیار چشم‌گیر تر و بزرگ‌تری ایجاد کرده‌است. در ادامه با جی‌تری هراه باشید.

آپدیت رایگان بازی FIFA 21 برای کنسول‌های نسل ۹ منتشر شد

به‌تازگی استودیو EA Sports در صفحه توییتر خود، آپدیت رایگان بازی FIFA 21 را برای کنسول‌های نسل نهمی تایید کرده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

نسخه رایانه‌های شخصی بازی FIFA 21 بهبود گرافیکی نخواهد داشت

با شروع نسل نهم کنسولی، تمامی سازندگان قصد دارند تا بهترین عملکرد و جلوه‌های بصری را به بازیکنان ارائه دهند. بازی‌های زیادی به‌روزرسانی نسل نهم دریافت خواهند کرد، ولی بازی FIFA 21 قرار نیست که روی رایانه‌های شخصی از این امر بهره‌مند شود. در ادامه با جی تری همراه باشید....

نسخه نسل نهمی FIFA 21 یک ماه دیگر منتشر خواهد شد

نیازی نیست مدت زیادی برای تجربه نسخه نسل نهمی FIFA 21 صبر کنید، اگرچه باید اشاره کرد این بازی جز عناوین لانچ نسل نهم نخواهد بود. در ادامه با جی تری همراه باشید.
--
نمره داده نشده
۷۷
متاکریتیک
طبق سنت سالیانه کمپانی Electronic Arts امسال نیز شاهد عرضه نسخه جدیدی از سری بازی FIFA هستیم. اما اینبار بازی FIFA 21 با یکسری تغییرات جدید عرضه شده است. امسال شاهد عرضه دو نسخه از این بازی خواهیم بود، یک نسخه معمولی و یک نسخه میان‌نسلی. نسخه میان‌نسلی برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد که میزبان ارتقای گرافیکی نیز خواهد بود. هسته گیم‌پلی بازی تغییر آنچنانی نکرده است ولی شاهد چند مکانیک جدید در این نسخه هستیم که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند، مخصوصا در بخش آلتیمیت تیم.
تاریخ انتشار:
۶ آپریل ۲۰۲۰
توسعه دهنده:
ناشر:
ژانر:
lightbox