FIFA 22

تاریخ انتشار:
۱ اکتبر ۲۰۲۱
--
نمره داده نشده
--
متاکریتیک

FIFA 22

ببینید: تریلر جدیدی از گیم پلی بازی FIFA 22 منتشر شد

اخیرا تریلر جدیدی با تمرکز روی نوآوری‌های گیم‌پلی بازی FIFA 22 منتشر شده است که اطلاعات جدیدی از آن را به ما می‌دهد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

ببینید: شرکت الکترونیک آرتز تریلر بازی FIFA 22 را منتشر کرد

به‌تازگی الکترونیک آرتز تریلر بازی FIFA 22 را منتشر کرده است که در آن برخی از ویژگی‌های جدید این اثر را به‌تصویر می‌کشد. در جی تری بخوانید.
--
نمره داده نشده
--
متاکریتیک
جنگ میان سری بازی‌های ورزشی PES و FIFA وارد مرحله‌ای جدید شده است. پیشرفت PES در کنار افت فاحش FIFA رقابت این دو رقیب دیرینه را بیش از هر زمان دیگری به یکدیگر نزدیک کرده است. بازی FIFA 22 طبق عادت گذشته ناشر این بازی، مهر ماه امسال در اختیار طرفداران این مجموعه قرار خواهد گرفت. سازندگان قول‌های بسیاری را جهت ارائه یک تجربه ناب فوتبالی به طرفداران داده‌اند. افزایش بیش‌تر هوش مصنوعی، عملکرد بهتر دروازبانان بازی و واکنش سریع‌تر آن‌ها در مقابل شوت‌های مهاجمان حریف و واکنش‌های واقع‌گرانه‌تر بازیکنان یک تیم در مقابل رفتار یکدیگر، همگی جز وعده‌هایی هستند که سازندگان این اثر به طرفدران این مجموه داده‌اند. از طرفی نیز بخش کریر این بازی دچار تغییرات فراوانی شده است. کاربران قادر خواهند بود تیم شخصی خود را در این بخش ساخته و از این طریق به جنگ برای فتح عناوین مختلف، بروند.
تاریخ انتشار:
۱ اکتبر ۲۰۲۱
توسعه دهنده:
ناشر:
ژانر:
lightbox
lightbox