Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

تاریخ انتشار:
۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰
پلتفرم:
۸
خوب
۸۳
متاکریتیک

Ghost of Tsushima

بهترین بازی های سال ۱۳۹۹ به انتخاب تحریریه جی تری | Last of Us Part 2 و دیگر هیچ

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۹۹، وقت آن رسیده است که رسانه جی تری نیز انتخاب‌های خود را از بهترین بازی های سال معرفی کند. در ادامه با ما همراه باشید.

شایعه: بازی Ghost of Tsushima به زودی برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد

شایعات جدیدی مبنی بر انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی Ghost of Tsushima منتشر شده است که زیاد قابل اعتماد نیستند. در ادامه با جی تری همراه باشید.

توسعه‌دهندگان بازی Ghost of Tsushima به‌عنوان سفیران ژاپن برگزیده شده‌اند

نفرات کلیدی در ساخت بازی Ghost of Tsushima به عنوان دو سفیر برای جزیره سوشیما (Tsushima) انتخاب شدند. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

توسعه آپدیت بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن ۵ در مراحل اولیه به سر می‌برد

اخیرا در صفحه رسمی آقای Dave Molloy، یکی از کارگردانان استودیو ساکرپانچ، اشاراتی به آپدیت بازی Ghost of Tsushima برای پلی استیشن ۵ شده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

احتمال ساخت بازی ۲ Ghost of Tsushima توسط تیم توسعه مطرح شد

چندی پیش استودیو ساکرپانچ با انتشار لیست شغلی جدیدی، احتمال ساخت بازی ۲ Ghost of Tsushima را مطرح کرد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بهترین بازی های سال ۲۰۲۰ | انتخاب تحریریه جی تری از آثار برتر سال ۲۰۲۰ میلادی

در حالی که سال ۲۰۲۰، دوره‌ای دشوار و پر از حوادث تلخ بوده، اما تجارت در صنعت بازی‌های ویدیویی به‌شدت رونق گرفته است. بیشتر کسب و کارها و در کنار آن، استودیو‌های بازی‌سازی به جهت همه‌گیری ویروس کرونا هرکدام به شکلی درگیر این مشکل شدند و در نتیجه آن بسیاری از توسعه‌دهندگان مجبور به دورکاری […]...

برای بازی Ghost of Tsushima: Legends لباس‌های جدیدی اضافه می‌شود

برای بازی Ghost of Tsushima: Legends لباس‌هایی از شخصیت‌های نمادین پلی استیشن اضافه می‌شود. در ادامه با جی تری همراه باشید.

بازی Ghost Of Tsushima برنده جایزه بهترین بازی سال در مجله Famitsu شد

بازی Ghost Of Tsushima، جدیدترین عنوان انحصاری پلی استیشن برنده جایزه بهترین بازی سال در مجله Famitsu شد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

فروش بازی Ghost Of Tsushima بیش از ۵ میلیون نسخه بوده است

فروش بازی Ghost Of Tsushima خیره کننده است. آخرین ساخته‌ی انحصاری استودیو Suckerpunch روز به روز به موفقیت‌های چشم‌گیر خود می‌افزاید. این بازی دل طرفداران را حسابی به دست آورده و از نظر منتقدان نیز پایانی درخور برای بازی‌های انحصاری نسل هشتم کنسول بازی ویدیویی شرکت سونی یعنی پلی استشین ۴ رقم زده است...

بازی Ghost of Tsushima با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی PS5 اجرا خواهد شد

به محض انتشار کنسول Playstation 5 قادر خواهید بود تا بازی Ghost of Tsushima را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، زمان لودینگ کمتر و انتقال سیو های نسل قبل تجربه کنید. در ادامه با جی تری همراه باشید....
۸
خوب
۸۳
متاکریتیک
گوست آف سوشیما داستان حمله مغول‌ها به ژاپن در اواخر قرن 13 را روایت می‌کند و شما را در نقش یک سامورایی باشرافت به نام جین ساکای قرار می‌دهد. جین به کمک عموی خود یعنی لرد شیمورا، یکی از سران جزیره سوشیما، و ارتش سامورایی‌اش سعی می‌کنند مغول‌ها را شکست دهند و از زادگاهشان بیرون کنند.
تاریخ انتشار:
۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰
پلتفرم:
توسعه دهنده:
lightbox