Halo Infinite

تاریخ انتشار:
در تاریخ ۲۰۲۱
پلتفرم:
--
نمره داده نشده
--
متاکریتیک

Halo Infinite

کنفرانس E3 | ببینید: اولین تریلر بخش مولتی پلیر بازی Halo Infinite منتشر شد

شب گذشته کمپانی مایکروسافت در جریان برگزاری مراسم E3 سال ۲۰۲۱ میلادی، اولین تریلر بخش مولتی پلیر بازی Halo Infinite را برای طرفداران پخش کرد. در ادامه با جی تری همراه باشید.

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Halo infinite منتشر شد

بدون شک یکی از موردانتظارترین عناوین انحصاری کمپانی مایکروسافت، بازی Halo infinite است. در ادامه خبر با جی تری همراه باشید تا به تصاویر و اطلاعات جدیدی که از این اثر منتشر شده است بپردازیم....

طبق گفته توسعه‌دهندگان، جزئیات جذابی در بازی Halo Infinite وجود خواهد داشت

جدیدترین عنوان استودیوی ۳۴۳ ، بازی Halo Infinite جذاب‌تر از آن چیزی خواهد بود که فکرش را می‌کردیم. در ادامه با جی‌تری همراه باشید.

تاریخ انتشار بازی Halo Infinite بهار سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است

طبق گفته‌های آقای بروس توماس، بازیگر نقش مسترچیف در سری بازی Halo، تاریخ انتشار بازی Halo Infinite بهار سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از بازی Halo Infinite منتشر خواهد شد

اعضای شرکت بازی‌سازی ۳۴۳ Industries، قول انتشار اطلاعات بیشتری را از ساخته‌ی مورد انتظار خود یعنی بازی Halo Infinite دادند. سازندگان اعلام کردند که شوق بسیاری زیادی جهت در اختیار گذاشتن اطلاعات از این بازی را داشته و طبق پیش‌بینی آن‌‌ها طرفداران پس از شنیدن آن حسابی هیجان‌زده خواهند شد. در ادامه با ...

تاریخ عرضه بازی Halo Infinite هنوز مشخص نیست

استودیو ۳۴۳ Industries، همچنان تاریخ عرضه بازی Halo Infinite را به‌طور دقیق مشخص نکرده است. در ادامه با جی‌تری همراه باشد.
--
نمره داده نشده
--
متاکریتیک
تاریخ انتشار:
در تاریخ ۲۰۲۱
پلتفرم:
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox
lightbox