The Witcher 3 Wild Hunt

تاریخ انتشار:
۱۸ مه ۲۰۱۵
۱۰
پیشنهاد جی‌تری
۹۳
متاکریتیک

The Witcher 3 Wild Hunt

نسخه نسل نهمی بازی The Witcher 3 Wild Hunt از سریال نتفلیکس الهام می‌گیرد

ظاهرا ماجراجویی به عنوان گرگ سفید ادامه خواهد داشت. در ادامه خبر با جی تری همراه باشید تا به اطلاعات منتشر شده از نسخه نسل نهمی بازی The Witcher 3 Wild Hunt بپردازیم.

بازی Cyberpunk 2077 روی فروشگاه پلی استیشن در دسترس قرار گرفت

بالاخره و پس از مدت‌ها که بازی Cyberpunk 2077 از دسترس کاربران پلی استیشن خارج شده بود، باری دیگر به فروشگاه این کنسول بازگشت. در ادامه خبر با جی تری همراه باشید.

آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ از مادسازها کمک می گیرد

بدون شک ویچر ۳ یکی از بهترین آثار منتشر شده در نسل هشتم بوده است. حال به‌تازگی اخبار جدیدی از آپدیت نسل نهمی ویچر ۳ منتشر شده است. در ادامه خبر با جی ‌تری همراه باشید.

نسخه نینتدو سوییچ بازی The Witcher 3 عملکرد و فروش خوبی داشته است

در کنار عملکرد خوب بازی The Witcher 3 در فروش، پورت کنسول نینتندو سوییچ این اثر نیز به موفقیت و درآمد خوبی رسیده است. در ادامه با جی تری همراه باشید.

نقاط قوت و ضعف بازی The Witcher 3 Wild Hunt

بازی The Witcher 3 Wild Hunt داستان گرالت از ریویا، ملقب به گرگ سفید را روایت می‌کند. داستانی که زندگی‌ شخصی یک ویچر تنها در دنیای وحشی بازی را به‌تصویر می‌کشد. داستان نجات دنیا، مثلث آتشین عشق میان گرالت، ینیفر و تریس، هیولا‌های بی‌پایان و مردمانی که هم به‌کمک شما نیاز دارند و هم درباره‌ […]...
۱۰
پیشنهاد جی‌تری
۹۳
متاکریتیک
The Witcher 3 Wild Hunt داستان گرالت از ریویا، ملقب به گرگ سفید را روایت می‌کند. داستانی که زندگی‌شخصی یک ویچر تنها، در دنیای وحشی بازی را به‌تصویر می‌کشد. داستان نجات دنیا، مثلث آتشین عشق میان گرالت، ینفر و تریس، هیولا‌های بی‌پایان و مردمانی که هم به‌کمک شما نیاز دارند و هم درباره‌ شما بدگویی می‌کنند. داستان The Witcher 3 Wild Hunt را به جرات می‌توان جزو بهترین‌های ویدئو‌گیم دسته‌بندی کرد. این اثر با کسب بیش‌از ۸۰۰ جایزه در مراسم‌های مختلف، که فقط ۳۵۰ عدد آن جایزه‌ی بهترین بازی‌ سال هستند، توانسته خود را به‌عنوان پرافتخار‌ترین بازی تاریخ صنعت‌ویدئو‌گیم معرفی کند.
تاریخ انتشار:
۱۸ مه ۲۰۱۵
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox
lightbox